17159.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD
Poór Ferencz: A syphilis kórtana és gyógyítása. Bp., 1914, Franklin, VIII+287 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, a hátsó táblán kis sérüléssel. Dr. Koch Béla (1875-?) mosonmagyaróvári tiszti főorvos névbélyegzőjével.