Carl von Clausewitz: A háborúról. I-II. kötet. Ford.: Dr. Réczey Feren... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~2000005/Carl-von-Clausewitz-A-haborurol-I-II-kotet-Ford-Dr-Reczey-Ferenc-Bp-1961-1962-Zriny~II2414250
2414250
16602
397
Books: Military
Leírás: Carl von Clausewitz: A háborúról. I-II. kötet. Ford.: Dr. Réczey Ferenc. Bp., 1961-1962, Zrínyi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok. Példányszám: 4000.
: karap_norbert