Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2392739
17365
397
Books: Tales
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban 2389517
17366
397
Books: Tales
Szabóné-Nogáll Janka: Pipske. Regény fiatal lányok számára. Bp., én., Athenaeum, 189 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. 2415936
17367
397
Books: Tales
Bibó Lajos: Mindhalálig. Bp., é.n. Singer. Kiadói félvászon kötésben. Kis kopással 2421576
17368
397
Books: Tales
Vajda Marietta: Csengő tulipán. Mesék. Gortvay Stefánia rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. 2380320
17369
397
Books: Tales
Altay Margit: Az én babám. Czeizling Lajos képeivel. Bp., 1976. Móra 2357081
17370
397
Books: Tales
Tari Márta: Mézesmese kincsestár. Bp., 2008. Kiadói kartonált papírkötésben. 2420392
17371
397
Books: Tales
Mérai Tibor-Gönczi Tibor: A teknőc hajók. Szivárvány Kiskönyvtár. Bp., 1956, Ifjúsági. Kiadói kissé foltos, kissé szakadt papírkötés. 2420410
17372
397
Books: Tales
Ágyú és vasvilla. Világhírű történetek képekben. Bp., én., Ifjúsági. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt. 2418263
17373
397
Books: Tales
Gácsér Dani és Ruca Panni története. Kifestős képeskönyv kisgyerekeknek cca 1930 Kifestve ceruzval 2421450
17374
397
Books: Tales
Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, előzéklap kijár, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban. 2415886
17375
397
Books: Tales
Ego: Két új matrózruhás. Diáklányok regénye. Bp., 1937. Signer és Wolfner., Kiadói félvászon kötésben, előzéklapokon ceruzás firkákkal 2328037
17376
397
Books: Tales
Lakatos Mihály: Etimo apó csodálatos meséi. Hadai G. Klára illusztrációival. Kolozsvár, 2002, Kriterion. Első kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft