Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 63

Les Plantes Potagéres. LAlbum Vilmorin. Préface de Jacques Barrau. Paris, 1996, Bibliothéque de lImage. Francia nyelven. Kiadói papírkötés,
17116.

Les Plantes Potagéres. L'Album Vilmorin. Préface de Jacques Barrau. Paris, 1996, Bibliothéque de l'Image. Francia nyelven. Kiadói papírkötés,

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Móra Ferencné szakácskönyve. 8 színes és 2 fekete képmelléklettel és 10 oldal függelékkel. Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott és foltos borítóval. + Az Uj Idők Receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, Magyar Konyha Szerkesztősége (Athenaeum-ny.). Kiadói papírkötés, kissé kopott és szakadt borítóval.
17117.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. 260 p. Első kiadás. Sérült kiadói egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, az elülső borító lejár, részben szétvált kötéssel, helyenként szakadt, kijáró lapokkal, ex libris-szel.
17118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tárgyik Sándor - Nagy László: Hidegkonyhai szakácsművészet. Bp., 1983, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, a borítón kopásnyomokkal. + Lukács István-Novák Ferenc-Nagy László: Mesterszakácsok receptkönyve. Szerk.: Nagy László. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal.
17119.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hans J. Fahrenkampf: Die neue gute Küche. Erlagen, ,Karl Müller. Német nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, ex libris-szel.
17120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Kollmanné Lemhényi Dávid Andrea: Háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. hn..,én., nyn., 2+VII+VIII+518 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó lapokkal, az első két lap sérült, hiányos, szakadt lapokkal, és néhány sérült lappal is, rossz állapotban.
17121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar, Elek: Kochbuch für Feinschmecker. Bp., 1980, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.
17122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A hagyományos magyar konyha remekei. Válogatás az 1900-as évek szakácskönyveiből. Szerk.: Egeresi László- Egeresi Krisztina. Bp, 2003, kn. Papírkötésben, szép állapotban.
17123.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Holdas Sándor: A csincsilla tenyésztése. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Paksy Zsuzsanna: Egész évben krizantém. Irányított krizantémtermesztés. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
17127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft