Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 229

Christoph Dalhausen: Lichtfallen. Fotoarbaiten Installationen. Hrsg.: Christoph Schreier, Beate Reisenscheid. Wienand, én., nyn. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16686.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Willy Doenges: Meissner Porzellan. Seine Geschichte und künstlerische Entwicklung. Dresden, 1907, Gerhart Kühtmann. 305p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Meisseni porcelánjelzésekkel. Kiadói egészvászon kötés, sérült és hiányos gerinccel, foltos borítóval, kötése ragasztószalaggal megerősítve.
16687.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Die Krippensammlung des Salzburger Museums und Abwehrzauber und Gottvertrauen - Kleinodien Salzburger Volksfrömmigkeit. Katalog zur Weihnachtsausstellung 1985/86. Salzburg, 1985, Salzburger Museum Carolino Augusteum. 359 p. Salzburgi múzeum karácsonyi kiállításának katalógusa, német nyelven. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16688.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Karl-Ernst Becker, Hatto Küffner: Uhren. Battenberg Antiquitaten-Kataloge. München, 1985, Battenberg. 187 p. Antik órák katalógusa, német nyelven. Harmadik kiadás. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16689.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16
Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, Kéve Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16690.

Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, "Kéve" Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rozsondai Marianne Prof. Dr. Szirmai János Művészi könyvkötések régen és ma (kiállítási katalógus). Bp., 1986. Országos Széchényi Könyvtár,
16691.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
16692.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Módos Gábor: Akt-album. A bevezetőt írta és lektorálta: Végvári Lajos. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16693.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szent János: Üdvözítőnknek, Jézus Krisztus urunknak élete. Bp., 1910, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16696.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
11
Balassa M. Iván (főszerk.): Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Könyvtári pecséttel és bejegyzéssel. Gyula, Vince, 1998. Kiadói kartonált papírkötésben.
16697.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft