https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 229

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dimitrie Comsa (szerk/edit) Din Ornamentica Română - -Album artistic representand 284 broderii ... din incredintarea comitetului reuniunei agricole romane in Sibiu. Sibiu (Nagyszeben), 1904. 42p + 40 t. KIadói festett egészvászon kötésben. Néhány táblán kisebb sérülések. Ritka! / 40 Full page tables with minor faults. In painted full linen case. Rare Romanian printed matter.
16626.

Dimitrie Comsa (szerk/edit) Din Ornamentica Română - -Album artistic representand 284 broderii ... din incredintarea comitetului reuniunei agricole romane in Sibiu. Sibiu (Nagyszeben), 1904. 42p + 40 t. KIadói festett egészvászon kötésben. Néhány táblán kisebb sérülések. Ritka! / 40 Full page tables with minor faults. In painted full linen case. Rare Romanian printed matter.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
EUR
,
141,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Műhelytitkok teljes sorozat (22 kötet). Bp., 1970-1983, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, néhányon kissé szakadt borítókkal, helyenként részben szétvált kötéssel.
16627.

Műhelytitkok teljes sorozat (22 kötet). Bp., 1970-1983, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, néhányon kissé szakadt borítókkal, helyenként részben szétvált kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Otto Pelka: Japanische Töpferkunst. Leipzig, 1922, Schmidt & Günther. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, jelzésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel, az illusztrációk nagyobb részét kivágták, hiányos.
16628.

Otto Pelka: Japanische Töpferkunst. Leipzig, 1922, Schmidt & Günther. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, jelzésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel, az illusztrációk nagyobb részét kivágták, hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
San Franciscótól Woodstockig Az amerikai wockplakát aranykora 1965-1971. Bp., 2011. Kogart. Kiadói papírkötésben
16629.

San Franciscótól Woodstockig Az amerikai wockplakát aranykora 1965-1971. Bp., 2011. Kogart. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
2
Kassák Lajos (1887-1967): Ma. Basel, 1968, Editions Panderma Carl Lászlo, 177 p. Német nyelven. Kassák Lajos reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne Kassák Lajosné Kárpáti Klára (1914-1986) ajándékozási soraival Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas magyar építész, egyetemi tanár, Kassák Lajos igaz barátja részére.
16630.

Kassák Lajos (1887-1967): Ma. Basel, 1968, Editions Panderma Carl Lászlo, 177 p. Német nyelven. Kassák Lajos reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne Kassák Lajosné Kárpáti Klára (1914-1986) ajándékozási soraival Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas magyar építész, egyetemi tanár, Kassák Lajos 'igaz barátja' részére.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
8
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16631.

Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
2
1993 Kádár Jánosné hagyatékának árverése. Árverési katalógus. Bp., 1993, Műgyűjtők Galériája Aukciós Ház. Színes képekkel illusztrált. Benne Szőnyi István, Egry József, Rippl-Rónai József, Czóbel Béla, Picasso és mások műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16632.

1993 Kádár Jánosné hagyatékának árverése. Árverési katalógus. Bp., 1993, Műgyűjtők Galériája Aukciós Ház. Színes képekkel illusztrált. Benne Szőnyi István, Egry József, Rippl-Rónai József, Czóbel Béla, Picasso és mások műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
25
Erich Kutzner: Ein neuzeitlicher Grossbau von der Fundierung bis zur Vollendung. Stuttgart, 1930, Julius Hoffmann, 60 p.+XXX (fekete-fehér képtáblák) t. +2 (kihajtható táblák) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.
16633.

Erich Kutzner: Ein neuzeitlicher Grossbau von der Fundierung bis zur Vollendung. Stuttgart, 1930, Julius Hoffmann, 60 p.+XXX (fekete-fehér képtáblák) t. +2 (kihajtható táblák) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Miskolc, 1992., MissonArt Galéria. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czigány Dezső, Perlrott Csaba Vilmos, Galimberti Sándor, Jándi Dávid, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16634.

Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Miskolc, 1992., MissonArt Galéria. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czigány Dezső, Perlrott Csaba Vilmos, Galimberti Sándor, Jándi Dávid, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
István Nyári Paintings (kétnyelvű) 30 év munkái 1974-2004. Sorszámozott, aláírt példány 74/500. Bp., 2004. Benedek Mari Bt. Kiadói kartonált papírkötés, Folio.
16635.

István Nyári Paintings (kétnyelvű) 30 év munkái 1974-2004. Sorszámozott, aláírt példány 74/500. Bp., 2004. Benedek Mari Bt. Kiadói kartonált papírkötés, Folio.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Varga Nándor Lajos: Magyar Múlt. - - 40 fametszete Rajk Gyula szövegével. Bp., 1941, Szerzői, (O. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola Grafikai Osztálya - Globus-ny.), 2 sztl. + 40 sztl. lev.fametszetek + XL t. Félvászon-kötés, számozatlan példány
16636.

Varga Nándor Lajos: Magyar Múlt. - - 40 fametszete Rajk Gyula szövegével. Bp., 1941, Szerzői, (O. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola Grafikai Osztálya - Globus-ny.), 2 sztl. + 40 sztl. lev.fametszetek + XL t. Félvászon-kötés, számozatlan példány

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnos Péter (szerk.): A csábítás fegyvere - Divat, stílus és öltözködés száz év magyar festészetében. Bp., 2018, Kieselbach. 397p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Batthyány Gyula, Bortnyik Sándor, Scheiber Hugó, Vaszary János, Czene Béla műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőbortóval, zsugorfóliában.
16637.

Molnos Péter (szerk.): A csábítás fegyvere - Divat, stílus és öltözködés száz év magyar festészetében. Bp., 2018, Kieselbach. 397p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Batthyány Gyula, Bortnyik Sándor, Scheiber Hugó, Vaszary János, Czene Béla műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőbortóval, zsugorfóliában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz