1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vörösmarty Mihály Munkái. Bevezetéssel ellátta Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. I., II., III. kötet. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.