Szűcs Nándor: Titkos szolgálatban. Riportregény a kémek világából. Bp.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000020/Szucs-Nandor-Titkos-szolgalatban-Riportregeny-a-kemek-vilagabol-Bp-1941-Pantheon-Kiss~II2417931
2417931
17448
397
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Szűcs Nándor: Titkos szolgálatban. Riportregény a kémek világából. Bp., 1941, Pantheon. Kissé viseltes könyvkötői aranyozott egészvászon-kötésben.
: karap_norbert