Edgar Rice Burroughs Tarzan műveinek 5 kötete:
Tarzan a rettenetes. Ford.: Gaál Andor. ;
Tarzan az aranyvárosban. Ford.: Vas Gábor.;
Tarzan és Opar kincsei. Ford.: Kovács György.;
Tarzan az ismeretlen országban. Ford.: Marton Anna.;
Tarzan és az aranyszörű oroszlán. Ford.: Dienes Kálmán.Bp.,én.,Pantheon. Kiadói egészvászon- és átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, közte sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.