Magyarország Tételek száma: 1625
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2321056
21458
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1905 Szeged, Tiszaparti új palotasor 2137054
21459
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Szeged, látkép a Tisza híddal. Vasúti Levelezőlapárusítás 25.sz. - 1918. 1979529
21460
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Szeged, Széchenyi tér, Városháza, piaci árusok, üzletek 2413909
21461
397
2200
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1909 Szeged, Kölcsey utca, villamos, Kertész Gyula fűszer és csemege üzlete 2414465
21462
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1898 (Vorläufer) Szeged, Klauzál tér, Fonciere pesti biztosító 2413779
21463
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1907 Szeged, Klauzál tér, piac, Árvay Sándor üzlete, könyvnyomda (felszíni sérülés / surface damage) 1743794
21464
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1742942
21465
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1742939
21466
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Szeged, Széchenyi tér, városháza (fa) 1743801
21467
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Szeged, Kultúrpalota, Art Nouveau 1807590
21468
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Szeged, Széchenyi tér, Városháza, szobor, park 1742930
21469
397
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft