Fotó

Tételek száma: 326

cca 1925 Idős bácsi nyenyerével, egy budapesti bérház körfolyosóján, vintage üveglemez negatív Kerny István (1879-1963) hagyatékából, 9x12 cm
13269.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1979 Inkey Alice feliratozott fényképei az Októberi vasárnap című magyar film egyes jeleneteiről, 8 db vintage fotó, 18x24 cm
13270.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1921 Katonatisztek és civilek közös rendezvényen, datált vintage fotó, 17x23 cm, karton 20,8x29,3 cm
13271.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19
cca 1935 Színezett női portré, 17,5x11,5 cm, karton 29,2x19,7 cm
13272.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1928 Színezett műtermi fotó rókával, 16x11 cm, karton 29,5x20,5 cm
13273.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1929 Kelenföldi leányiskola 4. osztálya, Ludwig Károly fényképész pecséttel jelzett vintage fotója, 12x17 cm, karton 19,8x24,8 cm
13274.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1910 Budafoki fiúiskola I. osztálya, Schumy Antal fényképész pecséttel jelzett vintage fotója, 11x16 cm, karton 18,8x23,8 cm
13275.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1928 Székely Aladár (1870-1940) fényképész és fotóművész budapesti műtermében készült, aláírt és hidegpecséttel jelzett, vintage fotó, 11,2x14,2 cm, karton 29,7x20,2 cm
13276.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6 db színész és filmfotó, képeslap, 14,5×10 és 18×24 cm
13277.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1950-2000 Több száz darab családi és egyéb fotó, OTP táskában
13278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940-70 Műbőrborítású családi fotóalbum, kb. 50 db portré, életkép, nyaralás stb., különböző, részben pákozdi, visegrádi helyszínekről, a felvételek kisebbik hányada hátoldalán feliratozott
13279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rézveretes, historizáló vászonborítású, sérült fényképalbum, hiányzó veretekkel és belső albumlapokkal + cca 1910-60, össz. 18 db fotó, többségében iskolai osztályfotók, kisebbik részben portrék, részben jelzett, néhány sérült. 9x14 és 23x17 cm közötti méretben.
13280.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft