George Cruikshank (1792-1878): The Gin shop, 1829. Nyomat, papír. Sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/George-Cruikshank-1792-1878-The-Gin-shop-1829-Nyomat-papir-Serult-kisse-foltos-Uvegeze~II2422721
2422721
10640
397
Engravings
Leírás: George Cruikshank (1792-1878): The Gin shop, 1829. Nyomat, papír. Sérült, kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 24x37,5 cm
: pelikán_kristóf