Festmények és grafikák Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2069591
10096
397
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vízmosás. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 36×51 cm 2069588
10097
397
Id.Hankó Béla (1927-1993): Domboldal. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 51×36 cm 2062569
10098
397
Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2423092
10099
397
Hárencz János (1899-1969): Aratás. Olaj, karton, jelzett. fa keretben, 6×7,5 cm 2420748
10100
397
Havasi Szilvia (1982-): Balatonfüred. Akril, farost, jelzett 32x24 cm 2371171
10101
397
Hermann Lipót (1884-1972): Taormina, 1917. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 22,5x17,5 cm / Lipót Hermann (1884-1972): Taormina, 1917. Ink on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17,5 cm 2338792
10102
397
14000
Horvát Helén Sára (1973-), 2 db mű: Bennünk a múlt és a jövő; Földanya. Litográfia, papír, jelzett, datátl (2004). Mindkettő művészpéldány EA jelzéssel. Mindkét mű ugyanazon üvegezett fa keretben. 2x19×27,5 cm. 2404359
10103
397
Olvashatatlan jelzéssel: Kisvárosi utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat. 18,5×16 cm 2404677
10104
397
Horváth Kinga (1971-): Udvarrészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV/XV számozással. 20×18,5 cm 2420198
10105
397
Huszár István (1925-2004): Ratkó József verse után. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Kiállítva: Tiszadada, 1988, egyéni kiállítás. Dekoratív üvegezett fa keretben. 39,5×28,5 cm 2404694
10106
397
15000
Illés Árpád (1908-1980): Portré, 1930. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lapon apró foltokkal. 21,5x15 cm 2338809
10107
397
Imreh Tibor (1952-2010): Tao, 1990. Vegyes technika, tus, papír, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben. 56×43 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft