10306.
397. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Jelzés nélkül, feltehetÅ‘en a XX. sz. elsÅ‘ felében működött festÅ‘ munkája: Kacsákat etetÅ‘ lány. Olaj, karton. DekoratÃv fa keretben, 40,5×50,5 cm