Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2414337
10333
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bortnyik Sándor jelzéssel: Alakok. Olaj, farost. Keretben. 58×62 cm 2415289
10334
397
5500
Bosznay jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Sérült. 23,5x28 cm 2417684
10335
397
Csók jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 26×18 cm 2422965
10336
397
14000
Czene jelzéssel: Női félakt tükör előtt. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív keretben. 39,5x29,5 cm 2416952
10337
397
D. Gy jelzéssel: Halas csendélet. Linómetszet, papír, kasírozva, számozott 1/1: Kissé sérült üvegezett fa keretben. 14x26,5 cm 2420212
10338
397
14000
Egry József jelzéssel: Vízpart. Pasztell, karton. 35×50 cm 2418171
10339
397
Elek jelzéssel: Pásztor a gémeskútnál. Olaj, karton. Sérült, dekoratív fa keretben, 35x24 cm 2417650
10340
397
Eperjes 1967 jelzéssel: Fürdőző hölgyek. Akvarell. papír, keretben. 28x17 cm 2416911
10341
397
Farkasházy jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 23x31,5 cm 2253689
10342
397
Fazekas jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. 30x37 cm 2416907
10343
397
fe. LL. '95 jelzéssel: Ördög. Olaj, papír. 36x48 cm 2416910
10344
397
fe. LL. '95 jelzéssel: Két alak. Olaj, papír. 36x48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft