Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-viragmintas-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-m-12-cm~II2405636
2405636
11192
396
Leírás: Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
: pelikán_kristóf