Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Meisseni-porcelan-tal-maz-alatti-kek-festessel-Jelzett-a-peremen-serult-es-hianyos-d-~II2407156
2407156
11260
396
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén sérült és hiányos. d: 19,5 cm
: karap_norbert