1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Hollóházi asztali szett, 2 db, fogpiszkáló tartó, cigaretta kínáló, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15x15 cm, 7x4,5 cm