Franicia porcelán csésze, Napoleon képével, matricás, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Franicia-porcelan-csesze-Napoleon-kepevel-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-10-cm~II2408921
2408921
11268
396
4600
Leírás: Franicia porcelán csésze, Napoleon képével, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
: karap_norbert