Augarten Wien zöld virágmintás porcelán váza és tál, kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Augarten-Wien-zold-viragmintas-porcelan-vaza-es-tal-kezzel-festett-jelzett-minimalis-kop~II2412829
2412829
11293
396
Leírás: Augarten Wien zöld virágmintás porcelán váza és tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 17 cm, d: 18,5 cm
: nagy_andras