Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411111
11095
396
Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2411112
11096
396
Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm 2405378
11097
396
Herendi virágmintás füles csokoládés csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 12 cm 2405253
11098
396
36000
Herendi Fruits & Flowers mintás süteményes készlet, 6+1 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2412690
11099
396
Herendi Viktória mintás lapos tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 19x14,5 cm 2412685
11100
396
Herendi Viktória mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x14 cm 2412684
11101
396
Herendi Viktória mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x14 cm 2412654
11102
396
Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 10 cm 2412650
11103
396
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2412870
11104
396
Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 6,5 cm 2412660
11105
396
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopással,12,5x8,5x5 cm 2405966
11106
396
Herendi Viktória mintás, koi halas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, csúnyán javított arany festéssel d: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft