Militária

Tételek száma: 41

2002. Szolgálati Érdemjel arany fokozata zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:2 Hungary 2002. Distinction for Service of Merit, 1st Grade enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, thin ribbon, in original case C:XF NMK 788.
31457.

2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:2 Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, thin ribbon, in original case C:XF NMK 788.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
2004. Békefenntartásért Szolgálati Jel ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban T:2 Hungary 2004. Distinction for Service in Peacekeeping decoration with ribbon, in case C:XF NMK 804.
31458.

2004. "Békefenntartásért Szolgálati Jel" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban T:2 Hungary 2004. "Distinction for Service in Peacekeeping" decoration with ribbon, in case C:XF NMK 804.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2004. Békefenntartásért Szolgálati Jel ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban, mellszalag varrása elengedett T:2 Hungary 2004. Distinction for Service in Peacekeeping decoration with ribbon, in case, damaged sewing of the ribbon C:XF NMK 804.
31459.

2004. "Békefenntartásért Szolgálati Jel" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban, mellszalag varrása elengedett T:2 Hungary 2004. "Distinction for Service in Peacekeeping" decoration with ribbon, in case, damaged sewing of the ribbon C:XF NMK 804.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2013. Szolgálati Érdemjel babérkoszorúval ékesített arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti dobozában T:1 Hungary 2013. Distinction for Service of Merit gold grade adorned with laurel wreath, gilt, enameled medal with original ribbon, in original case C:UNC
31460.

2013. "Szolgálati Érdemjel" babérkoszorúval ékesített arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti dobozában T:1 Hungary 2013. "Distinction for Service of Merit" gold grade adorned with laurel wreath, gilt, enameled medal with original ribbon, in original case C:UNC

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Bozó Gyula (1913-2004) DN Aggházy Kamil és Gabányi János alapítók / HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum - Magyar Örökség díj - Alapítva 1918-ban kétoldalas, aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31461.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Aggházy Kamil és Gabányi János alapítók / HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum - Magyar Örökség díj - Alapítva 1918-ban" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kitüntetéseink, I. sz. függelék, magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat!
31462.

"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat!

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31463.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Franciaország DN A Köztársasági Hadsereg futárainak emlékplakettje ezüstözött fém, hátlapján jelzett múzeumi másolat, dísztokban (72x59mm) T:1 France ND Commemorative plaque of the Republic Army couriers silvered metal, museum copy marked on the back, in a decorative case (72x59mm) C:UNC
31464.

Franciaország DN "A Köztársasági Hadsereg futárainak emlékplakettje" ezüstözött fém, hátlapján jelzett múzeumi másolat, dísztokban (72x59mm) T:1 France ND "Commemorative plaque of the Republic Army couriers "silvered metal, museum copy marked on the back, in a decorative case (72x59mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Birodalom / Német Harmadik Birodalom 1913-1943. Blank die Wehr Rein die Ehr Kyffhäuser Szövetség emlékmedál mellszalag nélkül + Német Harmadik Birodalom 1934. Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918 Br kitüntetés mellszalaggal T:2 German Empire / German Third Reich 1913-1943. Blank die Wehr Rein die Ehr Kyffhäuserbund commemorative medallion without ribbon + German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants Br decoration with ribbon C:XF
31465.

Német Birodalom / Német Harmadik Birodalom 1913-1943. "Blank die Wehr Rein die Ehr" Kyffhäuser Szövetség emlékmedál mellszalag nélkül + Német Harmadik Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" Br kitüntetés mellszalaggal T:2 German Empire / German Third Reich 1913-1943. "Blank die Wehr Rein die Ehr" Kyffhäuserbund commemorative medallion without ribbon + German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" Br decoration with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Német Birodalom 1915. Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg Br jelvény (37x26mm) T:2 tű letört German Empire 1915. Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army Br badge (37x26mm) C:XF needle broke
31466.

Német Birodalom 1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" Br jelvény (37x26mm) T:2 tű letört German Empire 1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" Br badge (37x26mm) C:XF needle broke

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13
Német Harmadik Birodalom 1939. Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal Br kitüntetés gyártói jelzés és mellszalag nélkül + Wehrmacht tányérsapka (Schirmmütze) jelvény T:2  German Third Reich 1939. War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern) Br decoration without makers mark and ribbon + Wehrmacht Schirmmütze cap badge C:XF
31468.

Német Harmadik Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" Br kitüntetés gyártói jelzés és mellszalag nélkül + Wehrmacht tányérsapka (Schirmmütze) jelvény T:2 German Third Reich 1939. "War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern)" Br decoration without maker's mark and ribbon + Wehrmacht "Schirmmütze" cap badge C:XF

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Német Harmadik Birodalom 1944. I. Osztályú Vaskereszt kitüntetés, a jelvény hátlapjánL/11 gyártói jelzés T:2,2- rozsda, a jelvény rétegei között rés a felső keresztszár bal oldalán, tű külön German Third Reich 1944. Iron Cross 1st class decoration, with L/11 makers mark on the reverse C:XF,VF rust, on the upper cross stems left side layers began to seperate, with loose needle
31469.

Német Harmadik Birodalom 1944. "I. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, a jelvény hátlapján"L/11" gyártói jelzés T:2,2- rozsda, a jelvény rétegei között rés a felső keresztszár bal oldalán, tű külön German Third Reich 1944. "Iron Cross 1st class" decoration, with "L/11" makers mark on the reverse C:XF,VF rust, on the upper cross stem's left side layers began to seperate, with loose needle

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft