Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 168
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2178527
30524
396
5500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas Br plakett (85mm) T:2 2281238
30525
396
Numizmatika
Bakos Ildikó (1948- ) 1985. "Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa" Br emlékérem (43mm) T:2
CS 489. 2408761
30526
396
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "PIVS XI PONT MAX ANNO SANCTO ET PONTIF IV MCMXXV / BIS MILLE ANNOS FLORET S R ECCLESIA MILLE IAM ANNOS S. STEPHANI CORONA" kétoldalas Br emlékérem az 1925-ös Szentév alkalmából (45mm) T:1- kis patina / Hungary 1925."PIVS XI PONT MAX ANNO SANCTO ET PONTIF IV MCMXXV / BIS MILLE ANNOS FLORET S R ECCLESIA MILLE IAM ANNOS S. STEPHANI CORONA" double-sided commemorative Br medallion issued for the Holy Year of 1925. Szign.: Lajos Berán (45mm) C:AU small patina
HP 1261. 2343022
30527
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS3 2343045
30528
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo EG3 2343037
30529
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6 2343061
30530
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1,1-
Adamo ST8 2409889
30531
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. "Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP34 2412796
30532
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" Br emlékérem sérült dísztokban (42,5mm) T:1 2339270
30533
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS13 2408535
30534
396
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1995. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1995" aranyozott Br naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 2409940
30535
396
4800
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft