Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 167
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411021
19024
396
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) elefántos karkötő, jelzett, h: 15 cm, nettó: 6 g 2411034
19025
396
Jewellery
Ezüst (Ag) zománcfestett virágos bross, jelzett, 3,5x2 cm, nettó: 3,7 g 2410954
19026
396
9500
Jewellery
Ezüst (Ag) ovális dobozka, fedelén MA monogrammal, jelzett, kis kopással, nettó: 16,4 g 2403927
19027
396
Jewellery
Ezüst (Ag) villa készlet 4 db Jelzett. 170 g 2408896
19028
396
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves szív függővel, jelzett, h: 37 cm, bruttó: 3,15 g 2408486
19029
396
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, teniszütő medállal, jelzett, h: 48 cm, nettó: 7,81 g 2409131
19030
396
Jewellery
Ezüst(Ag) anker láncos, átbújtatós karkötő, köves függővel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 12,4 g 2409032
19031
396
Jewellery
Ezüst(Ag) köves, glídes karkötő, biztonsági kapoccsal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 8,4 g 2409172
19032
396
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis, köves anker karkötő, jelzett, állítható h: 16,9-19 cm, bruttó: 2,1 g 2409214
19033
396
Jewellery
Ezüst(Ag) anker lánc, köves csillag függővel, jelzett, állítható h: 40,5-45 cm, bruttó: 2,6 g 2409218
19034
396
Jewellery
Ezüst(Ag) anker karkötő, kerek köztes díszekkel, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,4 g 2409222
19035
396
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc, köves harang függővel, egy kőhiánnyal, jelzett, állítható h: 2,5-25 cm, bruttó: 3,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft