cca 1880-1890 Európa vasúti és gőzhajózási térképe (Eisenbahn und Dampfschiffroutenkarte von Europa, bearbeitet von J. Franz). 1:3000000, 135×178 cm. Vászonra kasírozva, egy kb. 18 cm hosszú szakadással, szélén kisebb sérülésekkel, hiányokkal.
A magyarországi nyelvterületek, szigetek és nyelvmedencék Északnyugaton, tervezte Balogh Pál, rajzolta: Br. Proff Kocsárd, melléklet a Népfajok Magyarországon című dolgozathoz, kiadja: Hornyánszky, szakadásokkal, 88×95 cm
cca 1840-1850 'Übersichts Blatt von Österreich u. Preussen', Osztrák-Magyar Monarchia és Poroszország térképe, 'Johann Georg Galletti: Allgemeine Weltkunde' c. kiadványból, kézzel színezett acélmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20,5x25 cm
Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza. VIII. kiadás. 36 oldal színes térképekkel + melléklet. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, é.n. Sérült papírkötésben.