5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
cca 1900 Prága album, 16 fekete-fehér képet tartalmazó album, rajta a prágai nevezetességekkel, négy nyelvű (cseh, francia, német, angol) feliratokkal, haránt alakú kopott vászon-kötésben.