Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" piedfort Br és Br emlékérem pár (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" piedfort Ag és Ag emlékérem pár (35,95g és 70,94g/0.835/42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott piedfort Br és aranyozott Ag emlékérem pár (36,32g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) patina
Győrfi Sándor (1951-) / Szabó Géza (1939-) 1998. "Jász -Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat Díszérme" kétoldalas Ag emlékérem (102,44g/0.925/62mm) T:1 (eredetileg PP) patina
Győrfi Sándor (1951-) / Szabó Géza (1939-) 1998. "Jász -Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat Díszérme" kétoldalas Ag emlékérem (90,80g/0.925/62mm) T:1 (eredetileg PP) patina
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (111mm) T:2
Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" two-sided Br commemorative medal in original case. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br díjplakett eredeti tokban, szignó nélkül (82x118mm) T:2