Bolhapiac Tételek száma: 674
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2404664
11630
396
Flea Market
Asentra kínai nyugi golyók díszdobozban. 2404333
11631
396
Flea Market
Zenélő cigarettakínáló doboz. Intarziás, festett fa. 19x13 cm 2404286
11632
396
Flea Market
IMaszőnyeg, kézi szövésű 100x51 cm 2404684
11633
396
Flea Market
Rowenta hajszárító, működő állapotban 20 cm 2404682
11634
396
Flea Market
Magitec kézi mixer dobozában, jó állapotban. 2404681
11635
396
Flea Market
Régi villanyborotva, tartozékaival, dobozában. 2404675
11636
396
Flea Market
2404674
11637
396
Flea Market
2 db metszőolló, egy sövényvágó, egy tekercs kerti dróthuzal 2403806
11638
396
Flea Market
Antik, bőr borítású fa kulacs 31 cm 2403805
11639
396
Flea Market
Magyaros, népi mintás festett lopótökök 5 db. régi, mindegyik más mintával 28 cm 2403812
11640
396
Flea Market
Cipőkanál. Ördög fejes, réz 38 cm 2403816
11641
396
Flea Market
Elefántölő dárda. Afrika, XX. sz. eleje. Kovácsolt vas. m: cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft