Bolhapiac Tételek száma: 674
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2412805
11932
396
Flea Market
Antik hatású modern pálinkás butélia, festett mázas kerámia, jelzett, m: 18 cm 2412874
11933
396
Flea Market
Régi bőr táska, kopásnyomokkal, h: 42 cm 2412971
11934
396
Flea Market
4 db fém fali dísztányér, közte 3 réz tányér, d: 12 cm és 22,5 cm közötti méretben 2412978
11935
396
Flea Market
Iparművészeti Vállalatos réz doboz, az alján sérült címkével jelzett, 12x12x3 cm 2412984
11936
396
Flea Market
Bőr-fa névjegykártya tartó, 11,5x9x6 cm + 2 db régi cigaretta tárca, 8x6 cm, 11,5x8,5 cm 2411823
11937
396
Flea Market
Régi fém vas ostyasütő, díszes belső ostyalapokkal, jelzett, rozsdás, h: 82 cm, d: 16 cm 2412848
11938
396
Flea Market
"Frankel Leó úti lakótelep" zománcozott fém tábla, korának megfelelő állapotban, 20×64 cm 2412842
11939
396
Flea Market
Szeles Lajos Szikvízgyára Budapest régi szódásüveg, sérüléssel, m: 31 cm 2412838
11940
396
Flea Market
Urbán Márton Tóalmás régi szódásüveg, kopássokkal, m: 31 cm 2412818
11941
396
Flea Market
5 db üveg pohár, 6 db fém tartóval 2412877
11942
396
Flea Market
Női barna bőr táska, kopásnyomokkal, 20×19 cm 2409552
11943
396
Flea Market
WMF evőeszköz készlet hiányosan 6-10 db egyy-egy szettből eredeti díszdobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft