Bolhapiac Tételek száma: 674
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2404393
11726
396
Flea Market
3 db állatfigura: Básztet egyiptomi macskaistennő szobor, ló és Disney elefánt játékfigura, m: 5,5 cm - 17 cm 2404380
11727
396
Flea Market
Maped kétlyukú lyukasztó, 60-70 lap, fém és műanyag, kopásokkal, 20,5x12,5x17 cm 2404363
11728
396
Flea Market
Telefongyár Rt. retró tárcsázós telefon, szürke színben, alján "Magyar Posta tulajdona" jelzéssel, kopásokkal, 19x13x10 cm 2404345
11729
396
Flea Market
Monilex elektromos darálógép, eredeti dobozában, nem kipróbált, kis kopásokkal, m: 16,5 cm 2404279
11730
396
Flea Market
Art deco fali lámpák, 2 db fém test + 2 db üveg búra, kopásokkal, csorbákkal, 34x6x9 cm 2405071
11731
396
Flea Market
Régi szalon kabát, használt, kopásokkal a bélésen 2405431
11732
396
Flea Market
Földgömb, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2406169
11733
396
Flea Market
2 db festett, faragott népi edény. Fa, XX. sz. eleje. 21 cm Kopott 2406140
11734
396
Flea Market
cca 1980 Misa maci, az 1980-as moszkvai olimpia kabalafigurája, plüss figura, jó állapotban, m: 49 cm 2406061
11735
396
Flea Market
4 db régi cigányfúró, rozsdafoltokkal, h: 14 cm - 40 cm 2406052
11736
396
Flea Market
4 db nagyméretű betonfúrószár, az egyik rozsdafoltos 2406045
11737
396
Flea Market
Régi asztalos kézi furdancs, fém és fa, 2 db fúróval, rozsdafoltos, hibákkal, h: 34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft