Bolhapiac

Tételek száma: 674

3 db állatfigura: Básztet egyiptomi macskaistennő szobor, ló és Disney elefánt játékfigura, m: 5,5 cm - 17 cm
11726.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Maped kétlyukú lyukasztó, 60-70 lap, fém és műanyag, kopásokkal, 20,5x12,5x17 cm
11727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Telefongyár Rt. retró tárcsázós telefon, szürke színben, alján Magyar Posta tulajdona jelzéssel, kopásokkal, 19x13x10 cm
11728.

Telefongyár Rt. retró tárcsázós telefon, szürke színben, alján "Magyar Posta tulajdona" jelzéssel, kopásokkal, 19x13x10 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Monilex elektromos darálógép, eredeti dobozában, nem kipróbált, kis kopásokkal, m: 16,5 cm
11729.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Art deco fali lámpák, 2 db fém test + 2 db üveg búra, kopásokkal, csorbákkal, 34x6x9 cm
11730.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Régi szalon kabát, használt, kopásokkal a bélésen
11731.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Földgömb, kopásnyomokkal, m: 27 cm
11732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db festett, faragott népi edény. Fa, XX. sz. eleje. 21 cm Kopott
11733.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1980 Misa maci, az 1980-as moszkvai olimpia kabalafigurája, plüss figura, jó állapotban, m: 49 cm
11734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db régi cigányfúró, rozsdafoltokkal, h: 14 cm - 40 cm
11735.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db nagyméretű betonfúrószár, az egyik rozsdafoltos
11736.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Régi asztalos kézi furdancs, fém és fa, 2 db fúróval, rozsdafoltos, hibákkal, h: 34,5 cm
11737.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft