Könyvek: Vallás

Tételek száma: 46

Szentek lexikona. Budapest, 1994, Dunakönyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborító, fekete-fehér és színes szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
17830.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ötödik olvasókönyv. A katholikus népiskolák ötödik és hatodik osztálya számára. Szerk.: Bárány Ignác. Bp., 1890, Szent István-Társulat, 460+VII p. VIII. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van.
17831.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kniha Balmu. hn., 1888, W. Praze. Cseh nyelvű egyházi könyv. Korabeli fém veretes bőr kötésben, rossz, széteső állapotban, kijáró lapokkal, hiányos.
17832.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17833.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Barna Gábor: Búcsújáró és kegyhelyek Magyarországon. Bp., 1990, Panoráma. Kiadói papírkötés.
17834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mészáros István: A Conti utcától Recskig. Újabb Mindszenty-kutatások. Bp., 2007, Eötvös. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17835.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Bp., 1985, Könyvértékesítő vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
17836.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Új testamentom. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1917, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17837.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bangha Béla S. J.: Nagy kérdések útján. Gondolatok a világnézeti kérdésről. Katolikus kultúrkönyvtár I. kötet. Bp., 1923, Magyar Kultúra. 103 p. Második kiadás. Kissé szakadt kiadói papírkötés.
17838.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Ratisbonne testvérek és a Notre Dame de Sion. Életrajzi vázlatok, francia eredeti nyomán. Szerk.: P. Bangha Béla. Bp., [1933], Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 46 p. Szakadt kiadói papírkötésben, kissé hiányos borítóval.
17839.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította: Dr. Czékus Géza. II. kiadás. Kézzel írt ajánlással. Bp., Korda R. T., 1937. Kopottas, kissé szakadt papírkötésben.
17840.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tad Szule: II. János Pál pápa élete. Ford.: Zentai Éva, Falvay Mihály. Bp.,1996,Magyar Könyvklub-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés
17841.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft