15046.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Molnár Olga (szerk.): Budapest székesfőváros statisztikai lexikonja. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 1940. Enyhén kopott, szakadt bőrkötésben.