Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Olaszország, 1996, Reader's Digest. Színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.