Könyvek: Történelem

Tételek száma: 164

Lustig, Oliver: Lágerszótár. Kolozsvár, 1984, Dacia. Kiadói kartonált kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
15677.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Árpád-kori legendák és intelmek. A válogatás, a bevezető tanulmány, a jegyzetek és a szöveggondozás Érszegi Géza munkája. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dienes István: László Gyula gergelyező véndiákjai. Szolnok, 1982, Szerzői, 7 p. Kiadói papírkötés.   A szerző Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus, László Gyula (1910-1998) régész, művészettörténész tanítványa, barátja által aláírt példány.
15679.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sumonyi Zoltán: Újrafelfedett titkok. A magyarországi szabadkőművesekről. A könyvet tervezte: Köböl Vera. h.n., Talentum, é.n.. Kiadói kartonált papírkötésben.
15680.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15
15681.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mikor mi történt? Beszámoló a XX. század érdekes eseményeiről. Összeáll.: Kügyi Virágh László. Bp., 1942, Hungáira-ny. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
15682.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc, é.n., Szent Maximilian. Kiadói papírkötés. Jó állapotban
15683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az én Erdélyem. Domokos Pál Péter elmondja életét Balogh Júliának. Bp., 1988, Vita Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15684.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15685.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Marczinkó Ferenc-Pálfi János-Várady Erzsébet: Az antik világ és a keresztény Európa története a magyar honfoglalásig. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadozott, kopott borítóval, bejegyzésekkel, jegyzetekkel. plusz oldalakkal. + Marczinkó Ferenc-Pálfi János-Várady Erzsébet: A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Borító nélkül, bejelölésekkel, jegyzetekkel.
15686.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
19
Illés György: Végek dicsérete. Magyar végvárak. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15688.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft