https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 164

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyar Művelődéstörténet. II. köt.: Magyar renaissance. Szerk.: Domanovszky Sándor. Reprint. Szekszárd, 1991, Babits-Magyar Amerikai Kiadó Rt. Reprint. Kiadói műbőr-kötés, intézményi bélyegzővel.
15749.

Magyar Művelődéstörténet. II. köt.: Magyar renaissance. Szerk.: Domanovszky Sándor. Reprint. Szekszárd, 1991, Babits-Magyar Amerikai Kiadó Rt. Reprint. Kiadói műbőr-kötés, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 Archaeologiai Értesítő. XLV. köt. Szerk.: Hekler Antal. Bp., 1931, MTA, XI+357 p. Magyar és német nyelven. Benne gazdag fekete-fehér képanyaggal. Fettich Nándor, Bartucz Lajos, Genthon István, Zádor Anna és mások írásaival. Benne Erdélyi Gizella: A polgárdi ezüst triposról (kőszárhegyi, Seuso!) szóló tanulmányával. Kiadói papírkötés, a borító levált, a kötése laza, szétvált, néhány felvágatlan lappal.
15750.

1931 Archaeologiai Értesítő. XLV. köt. Szerk.: Hekler Antal. Bp., 1931, MTA, XI+357 p. Magyar és német nyelven. Benne gazdag fekete-fehér képanyaggal. Fettich Nándor, Bartucz Lajos, Genthon István, Zádor Anna és mások írásaival. Benne Erdélyi Gizella: A polgárdi ezüst triposról (kőszárhegyi, Seuso!) szóló tanulmányával. Kiadói papírkötés, a borító levált, a kötése laza, szétvált, néhány felvágatlan lappal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
4
Az aradi vértanúk I-II. köt. Összegyűjtötte, a szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt, és a jegyzeteket írta: Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15751.

Az aradi vértanúk I-II. köt. Összegyűjtötte, a szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt, és a jegyzeteket írta: Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Anjou Legendárium.Sajtó alá rendezte: Levárdy Ferenc. Bp, 1973, Magyar Helikon.Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15752.

Magyar Anjou Legendárium.Sajtó alá rendezte: Levárdy Ferenc. Bp, 1973, Magyar Helikon.Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó Rt. Második kiadás. Kiadói kopott aranyozott egészvászon kötés, foltos lapokkal, sérült gerinccel.
15753.

H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó Rt. Második kiadás. Kiadói kopott aranyozott egészvászon kötés, foltos lapokkal, sérült gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.
15754.

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hámori László: Károlyi Mihály, a földosztó. Böhm Vilmos előszavával. (Bp.,1946,) Népszava, 32 p. Fekete-fehér fotók. Kiadói papírkötés.
15755.

Hámori László: Károlyi Mihály, a földosztó. Böhm Vilmos előszavával. (Bp.,1946,) Népszava, 32 p. Fekete-fehér fotók. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Thierry Dutour, Brigitte Gandiol-Coppin, Olivier Ghirardi: Lovagvárak és gótikus katedrálisok. Bp., 1994, Larousse-Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15756.

Thierry Dutour, Brigitte Gandiol-Coppin, Olivier Ghirardi: Lovagvárak és gótikus katedrálisok. Bp., 1994, Larousse-Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hoernes, Moritz: Österreich-Ungarn und das haus Habsburg. Geographisch und statistisch, geschichtlich und genealogisch un Umrissen dergestellt. Teschen, ,K. u. K. Hofbuchhandlung Karl Prohaska, 1 t.+4+184+10 p.+11 (Reichs und Länderwappen, Orden und Ehrenzeichen, litografált táblák) t.+ 2+15+3 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal, az állami címereket és kitüntetéseket tartalmazó litografált táblákkal. Kiadói szakadt, foltos papírkötésben.
15757.

Hoernes, Moritz: Österreich-Ungarn und das haus Habsburg. Geographisch und statistisch, geschichtlich und genealogisch un Umrissen dergestellt. Teschen, ,K. u. K. Hofbuchhandlung Karl Prohaska, 1 t.+4+184+10 p.+11 (Reichs und Länderwappen, Orden und Ehrenzeichen, litografált táblák) t.+ 2+15+3 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal, az állami címereket és kitüntetéseket tartalmazó litografált táblákkal. Kiadói szakadt, foltos papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kevin O Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés.
16504.

Kevin O' Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé szakadt védőborítóval, könyvtest elvált a borítótól.
16505.

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé szakadt védőborítóval, könyvtest elvált a borítótól.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16506.

Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz