17701.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp.,én.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.