1949 Kovács János-Orovecz Béla-Rácz Lajos-Bán S. István: Első segélynyujtás. Bp., 1949, Egyetemi, 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal, az utolsó lapon jegyzettel.
Cecil Aladin: Dogs of Character. Written and illustrated: - -. London,1986,Bracken Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Kovács Jenő: Részletes gyógyszertan. I. rész. Bp., 1942, Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel, sérült és kissé foltos borítóval, tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel. Ritka!
Varga Béla: A logikai érték problémájának és kialakulásának története. Értekezések a Philosophiai és Társadalmi Tudományok Köréből. II. köt. 5 sz. Bp., 1922, MTA, 149 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kis szakadásokkal, intézményi bélyegzőkkel.