15601.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Edward Whympers: Berg- und Gletscherfahrten in den Alpen in den Jahren 1860 bis 1869. Hamburg, 1922, Georg Westermann. Német nyelven. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.