16613.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Fáy Aladár: A magyarság díszítő-ösztöne. [Bp., 1941.], Turul,(Jövő-ny.), 127 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban.