Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 200

Don Péter, Lovas Dániel, Pogány Gábor: Új magyar szignótár. Aukciós magyar festők és grafikusok válogatott aláírásai és kézjegyei. Műgyűjtők Kézikönyve. Bp., 2010, Panton. 159 p. Második, javított kiadás. Az egyik szerkesztő, Lovas Dániel (1954-) könyvkiadó, képzőművészeti szakíró által aláírt! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16614.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
Jolsvai Júlia (szerk.): A második nyilvánosság. XX. századi magyar művészet. Összeá.: Hans Knoll. Bp., Enciklopédia, 2002. Kiadói papírkötésben.
16615.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Murádin Katalin, Murádin Jenő: A Székelykő alatt. Torockó és környéke a képzőművészetben. Az egyik szerző, Murádin Jenő (1937-) művészettörténész által dedikált! Kolozsvár, 2012, Exit. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Barabás Miklós, Kós Károly, Kőrösfői-Kriesch Aladár, Gy. Szabó Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16616.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gömör Tamás: 100 portré 2003-2019. Bp., 2020, GMR Reklámügynökség. Színes és fekete-fehér, egészoldalas fotókkal, többek közt Törőcsík Mari, Konok Tamás, El Kazovszkij portréival illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16617.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Magyar erotika. Hungarian erotica. Bp., 2002, PolgArt. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Derkovits Gyula, Sassy Attila, Vértes Marcell műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
16618.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Konok. Festmények, kollázsok. Tihanyi Múzeum, 1984. Fekete-fehér és színes képekkel, Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16619.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Benedatta Gallizia di Vergano, Emilio Strada: Műkincshatározó - Az óra. Bp., 1998, Officina 96. 192 p. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, sérült borítóval.
16620.

Benedatta Gallizia di Vergano, Emilio Strada: Műkincshatározó - Az óra. Bp., 1998, Officina '96. 192 p. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, sérült borítóval.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Riccardo Montenegro: Műkincshatározó - A bútor. Bp., 1997, Officina Nova. 192 p. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16621.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16622.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9
Kádár Béla (1877-1956). Műgyűjtők Galériája Aukciósház, Thebes Gallery Inc. Válogatás a közös kiállítás anyagából. Selection from the common exhibition, Budapest-Toronto 1992. H.n., é.n., Műgyűjtők Galériája Aukciósház és Danczkay Ágnes. 57p. Angol és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, Kádár Béla 111 művének reprodukciójával nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16623.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16624.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bálint Jenő: Vaszary János művészete. (Vaszary János vallomásaival). Bp., 1927. Amicus. 24 p. + 17 tábla Fűzve, kiadói papírborítóban, felragasztott képpel. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16625.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft