Várnai Zseni: És és föld között. Bp., 1941, az Író kiadása. DEDIKÁLT!... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Varnai-Zseni-Es-es-fold-kozott-Bp-1941-az-Iro-kiadasa-DEDIKALT-Kiadoi-papirkote~II2411622
2411622
17970
396
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Várnai Zseni: És és föld között. Bp., 1941, az Író kiadása. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert