4 000 Ft
Babits Mihály: A gólyakalifa. Elza pilóta. Babits Mihály összegyűjtött munkái VII. Bp.,én.,Athenaeum. Sérült félbőr-kötésben, sérült, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel, foltos lapokkal. Számozott (52./200) példány, a szerző által aláírt.