Fotó

Tételek száma: 395

cca 1931 MTE Vándorfiúk Asztala Turista Egyesület menedékháza a Börzsönyben a Tolvaj-árokban, kis szakadással, egy sarkon kis hiánnyal, 9x11 cm.
12844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1958 Kínai nagy fal, hátoldalon feliratozott fotó, lyukasztott, 14x10,5 cm
12845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1938 Bihac (Bihács), Jugoszlávia, mai Bosznia-Hercegovina, felvételek a városról, sok életképpel a piacról, emberekről népviseletben, nőkről burkában, mecsetről és más épületekről, stb. össz. 13 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, némelyiken apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1938 Photos of trip to Bihac (Bihács), Yugoslavia, now Bosnia and Herzegovina with interesting scenes of the market, with many people in traditional folklore costumes, with muslim women in burkas, photo of the mosque and other buildings, etc.,13 vintage photos with description of the city name Bihac on the back, few of them with surface damages 9x6 cm
12846.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1870-1880 Palazzo Carciotti a Trieste, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, 6x10 cm/ cca 1870-1880 Palazzo Carciotti a Trieste, boardphoto, with notices on the back, 6x10 cm
12847.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930 Tapolca, vízimalom, 5 db fotó, 8,5×6 cm
12848.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1935 Agárd, nyaralók, épületek, csónakok, 4 db fotó, 9×12 cm
12849.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1885 Ansicht vom Grundlsee, vintage fotó kartonon, M. Moser, Aussee műterméből, kissé kopott, hátoldala firkált, 10x16 cm
12850.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1950 Balatoni vitorlások, 12 db fotó, 3,5×5 és 6×4 cm
12851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1958 Amerikai magyarok utazásai kanadában, hátoldalon feliratozott és datált 8 db vintage fotó, 8x11,5 cm
12852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1885 Alt-Aussee mit dem Loser, vintage fotó kartonon, M. Moser, Aussee műterméből, kopott, kissé foltos, 10x16 cm
12853.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1890 Herkulesfürdő keményhátú fotó 10x16 cm
12854.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1890 Triest. Salzburg, Berchtesgaden 3 db keményhátú fotó 10x16 cm
12855.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft