Metszetek

Tételek száma: 49

cca 1800 Rosentage színezett metszet, üvegezett keretben, 6,5×9 cm
10625.

cca 1800 "Rosentage" színezett metszet, üvegezett keretben, 6,5×9 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Chambord kastély, Acélmetszet, üvegezett keretben. cca 1840. Külső méret: 21x17 cm
10626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10627.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
5 db kétolalas japán fametszet illusztráció / 5 Japanese double faced woodblocks prints: 21x17 cm
10628.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Tabáni udvar. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x7 cm. Üvegezett keretben.
10629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1650-1700 Matthäus Merian (1593-1650): Reims en champagne látképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten Sérült, szakadásokkal. Hátoldalán ragasztással javított 21x33 cm / Engraving of Reims. Damaged. 27,5x37 cm
10630.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10631.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
10632.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Lionelli Balestrieri (1872-1958) festménye után metszette W. Leo Arndt (1857-1945) 1901-ben: Beethoven. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarc alatt nyomtatva. Üvegezett, kissé sérült antik fa fa keretben, 21×45 cm
10633.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ben . Dekoratív, részben színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Képméret: 42x55 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett keretben.
10634.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív, részben színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Képméret: 42x55 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett keretben.
10635.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
10636.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft