Kass János (1927-2010): Prosa/I, 1965. Rézkarc, papír, jelzett. Kass János autográf ajándékozási soraival. Ritka, korai alkotás gyűjtői darab! Üvegezett fa keretben, űvegen kisebb repedéssel. 29x19 cm