Iván Szilárd (1912-1988): Napsugár (a Balaton partján.) Rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500035/Ivan-Szilard-1912-1988-Napsugar-a-Balaton-partjan-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fa~II2408661
2408661
10134
396
Leírás: Iván Szilárd (1912-1988): Napsugár (a Balaton partján.) Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 11x19 cm, keret: 29x37 cm
: pelikán_kristóf