Hranitzky Ilona (1889-?): Motoros. Olaj, vászon, jelzett, 50x68 cm / O... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500035/Hranitzky-Ilona-1889-Motoros-Olaj-vaszon-jelzett-50x68-cm-Oil-on-canvas-signed~II2371936
2371936
10129
396
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Hranitzky Ilona (1889-?): Motoros. Olaj, vászon, jelzett, 50x68 cm / Oil on canvas, signed.
: pelikán_kristóf