Furján Rita (?-): Szitakötő. Akvarell, ceruza, tus, papír. Jelzett. Üv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500035/Furjan-Rita-Szitakoto-Akvarell-ceruza-tus-papir-Jelzett-Uvegezett-klipsz-keretben-~II2406297
2406297
10099
396
Leírás: Furján Rita (?-): Szitakötő. Akvarell, ceruza, tus, papír. Jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 29,5x21 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: