10096.
396. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
95 000 Ft
256,76 EUR, 279,41 USD
Fónyi Friml Géza (1899-1971): Olasz város, 1937. Szén, kréta, papÃr. Jelezve balra fent: Friml Géza 1937. Ãœvegezett fa keretben. 58,5x48 cm. 1936-ban egyéves római ösztöndÃjat kapott a művész, feltehetÅ‘en olaszországi tartózkodása idején készült a mű. / Géza Fónyi Friml (1899-1971): Italian town, 1937. Chalk and coal on paper. Signed. Framed with glass. 58,5x48 cm.