Festmények és grafikák

Tételek száma: 362

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya II. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 29x39 cm
10085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erdei Viktor (1879-1945): Szeretők. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban. 26x37 cm.
10086.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10087.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Farkas László (?-?): Női portré. Ceruza, papír. Jelzett. Lapszéli szakadásokkal. 23x24 cm
10088.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Farkas Lajos (1919-1998): Kaktuszvirág, 1978. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben. 60x80 cm
10089.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Farkas Rozália (?-?): Szekér az utcán. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×20 cm
10090.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10091.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
10092.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül 20x28 cm Keretben.
10093.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.25x45 cm Keretben.
10094.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10095.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10096.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft